Нам варта чытаць творы…

Сёння мы пагаворым…

Нам слід читати твори…

Сьогодні нашою спі…

Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

«
»

А. Аваков: “Злодіям в законі” треба забути про свою діяльність або їхати в іншу країну.

Про це наголосив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков під час координаційної наради керівників правоохоронних органів, яка відбулася у Запоріжжі сьогодні, 12 червня.
Координаційна нарада відбулася за участі заступника керівника Офісу Президента України Сергія Трофімова, віце-прем’єр-міністра – міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, генерального прокурора Ірини Венедіктової та голови Служби безпеки України Івана Баканова. Під час заходу представили нового голову Запорізької ОДА Віталія Боговіна.
Очільник МВС наголосив, що сьогодні керівники правоохоронних органів зібралися разом, щоб побороти організовану злочинність, яка «згуртувала» людей і спробувала перетворити Запорізьку область в центр криміногенних подій в Україні, як це показує статистика.

«Ми домовилися про системний наступ на організовану злочинність. Сьогодні професійно розібрали багато ситуацій і конкретних схем. Наша філософія – «віджимати» організовану злочинність і злочинні манери з повсякденного життя Запорізьких громадян. Повинно бути безпечно, зрозуміло і конкретно», – сказав Арсен Аваков.
Арсен Аваков розповів, що мова йде про 6 організованих злочинних угруповань, які функціонують у Запорізькій області. І ще одне угруповання з Дніпропетровської області, яке впливає на деякі події у цьому регіоні. Для прикладу, «злодії в законі» в Україні контролюють 80% викрадень транспортних засобів і 60% квартирних крадіжок.

«За планом, який ми затвердили кілька тижнів тому, сьогодні ми заслухали перші результати. Навмисно не називаю вам прізвища. Є кримінальні провадження, конкретні затримання, розслідування триває. Нам важливо, щоб область була безпечною!.Ключові показники будуть змінюватися – ось це головне», – сказав він.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *