Нам варта чытаць творы…

Сёння мы пагаворым…

Нам слід читати твори…

Сьогодні нашою спі…

Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

«
»

Милосердя не знає кордонів

Цього тижня Українська Греко-Католицька Церква разом з представниками Німецько-Українського Форуму (Deutsch-Ukrainisches Forum e.V.) розпочала спільний проект допомоги потребуючим людям, які з причини пандемії COVID-19 не мають змоги придбати харчі та базові засоби гігієни.

Під час зустрічі голови Комісії з міжконфесійних та міжрелігійних відносин, протоієрея Ігора Шабана з Керівником правління Німецько-Українського Форуму, паном Йоргом Дрешером (Joerg Drescher) було визначено пріоритетні верстви населення, які потребують допомоги у першу чергу – малозабезпечені родини та люди старшого віку, насамперед пенсіонерам як основній групі ризику, що перебувають на особливому карантинному режимі і яким не рекомендується виходити з дому за продуктами.

Використовуючи благодійникам за можливість допомогти понад 3000 малозабезпеченим українцям незалежно від їхньої адресну допомогу, списки яких опрацювали у Відділі Соціального Служіння Київської Архиєпархії УГКЦ, перші продуктові набори були роздані малозабезпеченим особам у місті Києві та Борисполі. Також програма допомоги від Deutsch-Ukrainisches Forum e.V. реалізовується у Полтаві, Івано-Франківську, Херсоні та Черкасах.

Висловлюємо щиру подяку всім німецьким добродіям і конфесійної приналежності та віросповідання.

Комісія з міжконфесійних та міжрелігійних відносин

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *