Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

«
»

«Бог є з нами, щоб ми робили добро і зціляли людей», – владика Степан Сус у Крехівському монастирі

13 червня у Крехівському монастирі відбулася VІІІ проща медичних працівників.

Архиєрейську Божественну Літургію очолив владика Степан Сус, куріальний єпископ Києво-Галицького Верховного Архиєпископа у співслужінні з ігуменом Крехівського монастиря о. Іваном Майковичем, ЧСВВ та медичними капеланами УГКЦ.

У гомілії владика Степан і наголосив, що це паломництво в умовах пандемії є нагодою для медиків  і капеланів найперше зустрітися із самими собою, та з Божою допомогою знайти відповіді на непрості запитання, які ставить сьогодення, а також набратися сил і надалі боротися з пандемією, – резюмує проповідника сайт Духовна велич Львова.

«Ваше покликання є дуже особливе. Ви покликані бути Руками Бога у цьому світі. Руками Божого милосердя і доброти. Але щоб стати тими Руками, треба довірити себе Тому, Хто дає нам силу. Для того, ми тут всі зібралися. Щоб не просто побути разом, але довіритися Богові», – звернувся Архиєрей до всіх медиків, які єдналися в молитві через фізичну участь та онлайн-трансляцію Божественної Літургії.

Після благальної молитви до Богородиці до присутніх звернулася керівниця Патріаршої Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я с. Севастіяна Карвацька, ЧСВВ. Її слова підтримки стосувалися медиків, зокрема, медичних сестер та братів, оскільки 2020 рік проголошений міжнародним роком медичної сестри. «Вони подібні до милосердного самарянина, які доглядають хворих і перші поспішають до нього в критичну мить, стають місточком поміж хворим і лікарем». Монахиня закликала медичних працівників черпати сили для служіння ближнім від люблячого Бога: «Здається, що немає жодного людського чинника, який міг би дати силу тривало віддавати себе іншим, кожного разу виявляти милосердя і співчуття, чуйність і теплоту. Христос каже: “Навчіться від мене, бо лагідного і сумирного серця”. Якраз у червні ми зокрема вшановуємо Пресвяте Христове серце і єдино від нього, у молитві і довір’ї до його милосердя можемо ставати до нього подібні, а здобувши любов його Серця, ділитися цією любов’ю і милосердям з іншими».

На завершення прощі до Крехова від імені міста Львова і міського голови нагороджено с. Севастіяну Карвацьку, ЧСВВ, та працівників комісії, а також грамотами Блаженішого Святослава відзначені медичні капелани та медичні працівники, які тісно працювали над спільними проектами Церкви і медиків під час пандемії, яка триває.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *