Нам варта чытаць творы…

Сёння мы пагаворым…

Нам слід читати твори…

Сьогодні нашою спі…

Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

«
»

МБАК “Нікополь” відремонтований та готовий до виконання завдань.

Відремонтований Мбак «Нікополь» повернувся до місця постійної дислокації і готовий до виконання бойових завдань. Нам показали замінену зовнішню обшивку підводної частини катеру, відремонтовані гвинто-рульові комплекси, протекторний захист, розповіли про відновлену донно-бортову арматуру та суднову систему. Повністю замінена електросистема та електрообладнання, бо катер повернули без них.
Андрій Оприско, старший моторист-електрик МБАК «Нікополь»: "Основна робота з ремонту – електрика, бо всі щити практично розграбовані і треба було відновлювати майже з нуля все. Двигуни, дизель-генератори поновили: залили масло, поміняли фільтри. Рульова машина – ми повністю все перебирали".
Особовий склад команди за цей час змінився. Із моряків, що були в російському полоні, служити на «Нікополі» залишився командир катеру Богдан Небилиця та члени екіпажу – Андрій Оприско і Сергій Цибізов. Разом з молодим поповненням у команді приводять катер до ладу.
Анлрій Оприско розповів, що катер був по-мародерськи розграбований повністю: електрична частина, двірні світильники відкручені, кабеля вирвані.
Викрадена була і вся навігація. Тепер на «Нікополі» будуть встановлені нові системи, вже покращені. Мбак після ремонту вже зробив кілька виходів у море: до Миколаєва, Очакова і вже днями повноцінно відновить свою роботу.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *