Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

Одесити подякували адміралу Ігорю Воронченку за службу.

В Одесі, біля штабу Командування Військово-Морських сил України, зібралися мешканці та гості міста, щоб подякувати за службу адміралу Ігорю Воронченку.
Активісти, волонтери, громадські діячі і просто мешканці Одеси з українськими прапорами, світлинами та навіть подарунками на пам'ять прийшли подякувати за віддану службу тепер вже екс-командувачу Військово-морських сил України адміралу Ігорю Воронченку. Наказом президента від 11 червня його звільнено з посади.
До неба полетіли символічні кульки з морською символіко, уособлюючи в собі майбутній професійних шлях екс-командувача. Далі – тільки вгору!
Адмірал Ігор Воронченко: "Дякую за таку підтримку і дякую, що ви завжди залишаєтеся з ВМС. В 2014 році, коли ми, побиті, виходили з Криму, нас тут обігріли і облаштували. Через 3 місяці почали виконувати завдання на Сході України. Дякую за підтримку, ту, яка надавалась мені особисто і командуванню, коли ми опрацьовували майбутнє ВМС, тому що Україна без моря – не Україна. Україна – морська держава. Ми за цей час зробили багато – ми визначили обрис, якими мають бути сучасні ВМС, для того, щоб адекватно реагувати на загрози, що надходять з морського напрямку. Завдяки вашій допомозі, завдяки громадськості і розумінню яка зараз ситуація в країні – перемога буде! Я вірний ВМС і буду завжди допомагати на новій посаді їх розбудові!".
Ігор Олександрович Воронченко вже найближчим часом обійме посаду Головного інспектора Міністерства оборони України, а командувачем Військово-Морських сил став контр-адмірал Олексій Неїжпапа.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *