Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

«
»

У КПВВ «Станиця Луганська» розпочато пропуск абітурієнтів для складання ЗНО

Сьогодні, 13 червня, за розпорядженням Командувача операції об’єднаних сил у контрольному пункті в’їзду-виїзду «Станиця Луганська» з 07.00 розпочато пропуск через лінію розмежування.

З 07.00 до 13.00 буде здійснюватися пропуск осіб з тимчасово окупованої території на контрольовану, а з 13.00 до 17.00 – тих, хто слідує у зворотному напрямку.

Як повідомлялося раніше, пропуск осіб та транспорту в районі операції Об’єднаних сил було відновлено через контрольні пункти «Мар’їнка» та «Станиця Луганська». Однак, такому руху перешкоджали окупаційні адміністрації. За три дні роботи КПВВ жоден громадянин так і не зміг перетнути лінію розмежування. А двоє чоловіків, що 11 червня перетнули КПВВ «Мар’їнка», сподіваючись на пропуск, ще й досі перебувають перед блокпостом окупантів.

Варто зазначити, що дії української влади щодо відновлення руху через гуманітарні дорожні коридори своєї мети досягли. Російські збройні формування частково розблокували перетин лінії розмежування з тимчасово окупованим Луганськом. Станом на 10.00 13 червня через КПВВ «Станиця Луганська» на контрольовану територію України прослідувало 54 громадянина, серед яких 34 абітурієнта.

Крім того, в КПВВ «Мар’їнка» будуть здійснюватися пропускні операції з 11.00 до 14.00. Але варто враховувати, що перетин лінії розмежування у межах цього дорожнього коридору окупанти продовжують блокувати.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *