Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

В районі проведення ООС відбулися навчання загальновійськового резерву.

На полігоні бойової підготовки неподалік Маріуполя відбулись масштабні навчання з бойовою стрільбою загальновійськового резерву Об’єднаних сил. Підрозділи Збройних Сил України, Національної гвардії та інших військових формувань продемонстрували відмінну взаємодію з відпрацювання елементів вогневого ураження противника, застосування авіації, артилерії та засобів протиповітряної оборони.
За легендою навчань, противник продовжує демонструвати свою бойову спроможність біля українських кордонів та зухвало погрожує застосувати свій резерв. Ворог вдається до активних наступальних дій та захоплює один із взводних опорних пунктів у смузі оборони бригади. У свою чергу наші підрозділи дають рішучу відповідь на зухвалі дії ворога.
Після проведення вдалої контрбатарейної боротьби з ворожою артилерією, ланка вертольотів військової авіації разом із підрозділами артилерії наносить вогневе ураження його резервам та зупиняє противника. Ротна тактична група окремого підрозділу зі складу ОТУ «Схід» успішно переходить у контратаку.
Всі дії українських підрозділів відбуваються в максимально наближених до реалій умовах– із бойовою стрільбою.
Навчання мали на меті підвищити практичні навички командирів та удосконалити злагодженість дій підрозділів під час виконання бойових завдань. Тож українські військові вкотре довели, що у випадку загострення ситуації готові стати до бою та дати гідну відсіч ворогові.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *