Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

«
»

Кримський «несезон». Коронавірус забиває цвях у кримський туризм?

Через коронавірус усіх приїжджих до Криму відправляють на двотижневу обсервацію. Це стосується тих, хто приїхав із материкової частини України і тих, хто їде на півострів із Росії через міст на Керченській протоці. В мережі вже жартують про туристичний «несезон». Крим.Реалії побачили, як сьогодні виглядають пляжі у Ялті, Феодосії, Євпаторії та Севастополі, і чого чекають кримчани, які заробляють на туристичному сезоні.З 15 червня в Криму і Севастополі обіцяють зняти карантинні обмеження. З 1 липня на півострові готелям та пансіонатам дозволять приймати туристів і планують відкрити 400 пляжів, але за умови дотримання соціального дистанціювання. Також у Криму планують запустити електронну систему обліку туристів.


Севастополь, пляж Яшмовий на мисі Фіолент

Кримські пляжі здебільшого ще закриті, але люди все одно купаються в морі. У Ялті люди засмагають на Масандрівському пляжі. До кафе відпочивальників пускають, але максимум по двоє за один столик.


Ялта, Масандрівський пляж, АР Крим

У Феодосії, яка за українських часів приваблювала туристів із дітьми, майже порожні пляжі. Нині тут відпочивають місцеві жителі. За їхніми словами, туристичний сезон цьогоріч не вдасться: або мало хто приїде, або приїдуть туристи і привезуть коронавірус.


Феодосія, АР Крим

У Євпаторії працюють фонтани. Але закриті чебуречні, сувенірні крамниці та екскурсійні бюро. Відпочивальників мало.


Євпаторія, АР Крим

У Севастополі вільний вхід на пляж п’ятизіркового готелю, що належить родині колишнього міністра оборони України Павла Лебедєва. У травні Печерський районний суд Києва заочно взяв його під варту у справі про розстріли на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Відомо, що Павло Лебедєв нині переховується в Криму.


Севастополь, пляж біля бухти Матюшенка

Кримські ютуб-блогери закликають туристів їхати на відпочинок до окупованого Криму і не боятися двотижневої обсервації. З початку карантину всіх, хто приїжджає з материкової України і тих, хто їде з Росії через міст на Керченській протоці, відправляють на двотижневу обсервацію.

У Криму сподіваються врятувати туристичний сезон і з 15 червня скасують обсервацію для туристів із Росії, незважаючи на високі показники захворюваності у країні. Російських туристів також звільнять від обов’язку здавати тести на коронавірус. Раніше, у підконтрольному Росії Міністерстві курортів і туризму Криму заявили, що кількість звернень від росіян, які цікавляться відпочинком на кримських курортах, зросла у 20 разів. Російських туристів планують пускати на півострів уже з 1 липня.

Для кримчан обсервацію не скасовують – підлягатимуть обсервації усі жителі півострова, які приїжджають з-за кордону, а також ті, хто повертатиметься з материкової України.


Севастополь, АР Крим

У зв’язку з епідемією коронавірусу на адміністративному кордоні з Херсонською областю КПВВ працюють із обмеженнями – українські громадяни без реєстрації в Криму не зможуть в’їхати на півострів, зокрема і для відпочинку, щонайменше до 22 червня. У разі погіршення епідеміологічної ситуації цей термін можуть продовжити.

12 червня в Криму повідомляли про 512 випадків зараження коронавірусною інфекцією. І ще 181 випадок у місті Севастополь станом на 13 червня.

Українські правозахисники з Кримської правозахисної групи стверджують – показники захворювань на коронавірус у Криму «цілеспрямовано знижують із метою подальшого зняття карантинних обмежень».

Коронавірусна інфекція COVID-19

Коронавірус SARS-CoV-2, раніше відомий як 2019 nCoV, виявили в Китаї наприкінці 2019 року.

Він викликає захворювання COVID-19. У деяких випадках перебіг хвороби легкий, в інших – із симптомами застуди та грипу, в тому числі з високою температурою і кашлем. Це може перерости в пневмонію, що може бути смертельною. Більшість хворих одужує; помирають переважно люди з ослабленою імунною системою, зокрема літні.

11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я визнала спалах захворювання, що викликається новим коронавірусом, пандемією.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *