Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Кардинал Тарксон відвідав ромський табір поблизу Риму

Кардинал Тарксон відвідав ромський табір поблизу Риму
Засвідчити духовну близькість Святішого Отця тим, про кого часто забувають – з цією метою кардинал Петер Тарксон відвідав мешканців одного з ромських таборів, що розташовані на околицях Риму.

Світлана Духович – Ватикан

У суботу, 13 червня 2020, Префект Дикастерії служіння цілісному людському розвитку кардинал Петер Тарксон відвідав ромський табір, розташований недалеко від Риму, де зустрівся також з волонтерами добродійної асоціації «21 липня», яка щотижня збирає приблизно 250-300 пакунків з продуктами харчування для дітей віком до 3 років, що живуть в таборах на околицях італійської столиці. 

У комюніке Дикастерії служіння цілісному людському розвитку зазначається, що завдяки допомозі Ватиканської аптеки, Кардинал Тарксон подарував мешканцям табору 3 тис. одноразових рукавичок, 6 тис. хірургічних масок, 200 тканинних масок та 500 упаковок парацетамолу.

В контексті кризи, спричиненої пандемією коронавірусу, Префект Дикастерії служіння цілісному людському розвитку передав вітання від Святішого Отця усім присутнім людям, волонтерам, що допомагають ромським спільнотам, сім’ям та дітям. «Як часто повторює Папа Франциск, ніхто не повинен залишатися позаду, – зазначив кардинал Тарксон. – Ми сьогодні тут для того, щоб засвідчити підтримку всім тим, хто перебуває в ситуації страждання та уразливості, тим, про кого часто забувають, особливо в цей час санітарної, соціальної та економічної кризи. Пам’ятаймо, що цілісний розвиток людини пов’язаний з турботою про створіння: зазнаючи невдачі в одному, зазнаємо невдачі також і в іншому».

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *