Нам варта чытаць творы…

Сёння мы пагаворым…

Нам слід читати твори…

Сьогодні нашою спі…

Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

«
»

«Маленькі ангели»: Як допомогти тим, хто втратив дітей в перинатальному періоді?

«Маленькі ангели»: Як допомогти тим, хто втратив дітей в перинатальному періоді?
В інтерв’ю для Радіо Ватикану – Vatican News с. Юстина Ольга Голубець, СНДМ, розповідає про свою книгу «Маленькі ангели», мета якої – допомогти усім, кого торкнулося горе втрати життя дитини в перинатальному періоді.

«Я не можу додати днів до твого життя, але можу додати життя до твоїх днів», –ці слова є гаслом Громадської організації «Перинатальний хоспіс – Слід життя», метою якої є підтримка матерів та подруж, що впродовж вагітності зустрічаються з серйозними патологіями або вадами зачатої дитини.

Ініціаторка та керівник цієї організації с. Юстина Ольга Голубець, СНДМ, розповідає про свою книгу «Маленькі ангели», в якій зібрані поради, роздуми та свідчення батьків і фахівців, та всіх, хто зіткнувся з горем втрати життя дитини в перинатальному періоді. Інтерв’ю записала сестра Лідія Короткова, СНДМ.

Сестра Юстина Ольга пригадала про основні етапи зародження організації «Слід Життя», а також розповіла про День пам’яті дітей, які померли під час вагітності, чи невдовзі після народження, який УГКЦ встановила під час Синоду єпископів наприкінці листопада 2019 року. 

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *