Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

На честь пам`яті Федіра Караконстантина курсанти Військової академії провели забіг.

Військова академія пишається своїми випускниками, і завжди пам’ятатиме тих героїв, котрі вже не повернуться з фронтів російсько-української війни. На вшанування подвигу вихованця Військової академії, офіцера 25-ої окремої десантно-штурмової бригади Федіра Караконстантина, який загинув 8 грудня 2017 року в районі Світлодарської дуги, військовий виш проводить спортивний забіг.
Траса здоров’я цього недільного ранку була сповнена мужніх чоловіків у військових одностроях. Цей спортивний захід на Одеському узбережжі, окрім особового складу Військової академії, зібрав і представників місцевих громадських та державних організацій, небайдужих одеситів.
Заступник начальника факультету підготовки спеціалістів десантно-штурмових військ з морально-психологічного забезпечення Андрій Королюк: "Пам’ять – це риса, властива людям свідомим. І сьогодні, вшановуючи спортивним забігом пам'ять нашого товариша, ми вшановуємо і воїнів-десантників 25 бригади, які шість років тому загинули, виконуючи бойове завдання над Луганським аеропортом. Ми пам’ятаємо і згадуємо, і в нашому серці закарбована пам'ять про мужність і героїзм і самопожертву наших товаришів."
Легкоатлетичний забіг був підсилений елементами кількох силових вправ. З вітальним словом до присутніх звернувся начальник Військової академії (м.Одеса) Олег Гуляк, котрий переконаний, що саме така форма спортивного змагання якнайкраще демонструє непереможний дух українського воїна. Він побажав присутнім: "Чоловічої сили, чоловічого характеру, чоловічої витримки. Саме так її показують справжні бійці."
Цей спортивний захід створив ще одну новітню традицію вишу – передачу символу спадковості поколінь – меч Святослава.
За цією військовою традицією, головний сержант випускного курсу передає цей символ своєму молодшому побратимові – головному сержанту 3-ого курсу.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *