Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

Особовому складу ВМС України представили нового командувача – контрадмірала Олексія Неїжпапу.

15 травня, в Одесі, у Будинку офіцерів за участю керівництва Міністерства оборони України та Збройних сил України відбулася офіційна церемонія представлення особовому складу новопризначеного командувача ВМС.
Міністр оборони Андрій Таран подякував адміралу Ігорю Воронченку за сумлінну службу та привітав з новим призначенням: "В житті кожної людини, особливо це стосується нас, військовослужбовців, наступає такий період, коли завершується робота на тій посаді, яка була до цього, і починається робота на новій посаді."
За значні заслуги в забезпеченні обороноздатності України, зміцненні територіальної безпеки, віддану багаторічну службу, зразкове виконання службового обов’язку і виявлений при цьому високий професіоналізм, честь і доблесть, Воронченка Ігоря Олександровича нагороджено відзнакою Міністерства оборони України – холодною зброєю — офіцерський морський кортик.
Міністр оборони зазначив, що під керівництвом Ігоря Олександровича у Військово-Морських Силах відбулися значні зміни та проведено величезну роботу.
Присутнім було оголошено Указ Президента України від 11 червня 2020 року, згідно з яким командувачем Військово-Морських Сил ЗС України призначено контрадмірала Неїжпапу Олексія Леонідовича.
Також міністр оборони назвав три складові нарощування бойових спроможностей ВМС ЗС України за стандартами НАТО: "Перша складова — це забезпечення сучасним корабельним складом з ракетним озброєнням, авіацією, береговими ракетними комплексами, засобами бойового забезпечення та радіоелектронної боротьби. Друга — створення інтегрованої системи висвітлення обстановки та розвідки у ближній морській зоні, систем управління та систем висвітлення підводної обстановки. Третя — розбудова сучасної системи базування — як на Чорному, так і на Азовському морях."
Андрій Таран також повідомив, що в оборонному відомстві ведуться переговори з іноземними партнерами щодо необхідності надання допомоги та сприяння у втіленні згаданих планів в життя.
Окрім того, пріоритетним завданням він визначив завершення будівництво штабу ВМС України.
Перед особовим складом флоту виступив і Головнокомандувач ЗС України генерал-полковник Руслан Хомчак: "ВМС ЗС України за останніх 6 років пройшли нелегкий шлях: від зради і розчарувань до сьогоднішнього сталого початку розвитку спроможностей наших ВМС. Ті напрацювання, які були у вас зроблені під керівництвом адмірала Воронченка, вони будуть примножені, переглянуті, уточнені і реально втілені в життя."
В свою чергу, Ігор Олександрович Воронченко зауважив, що за 4 роки його командування була проведена велика робота зі становлення та розвитку ВМС України: "Були певні злети, певні падіння, гіркота втрат була по особовому складу, але ми за 4 роки пройшли шлях достойний. Ми досягли одного – це наша візія бачень, яка за півтора року була напрацьована командуванням за допомогою партнерів, тому що ми вибрали модель складання стратегії нашого розвитку за стандартами НАТО, і ми знаємо як це робити, який повинен бути обрис сучасних ВМС, які б могли адекватно реагувати на загрози з морського напрямку."
Новопризначеному командувачу Олексію Неїжпапі було передано стандарт командувача ВМС ЗС України та прапори, які знаходились в Севастополі.
Контрадмірал Олексій Неїжпапа подякував керівництву держави, оборонного відомства та Збройних сил за виявлену йому довіру, окреслив напрямки подальшої роботи та наголосив:"Коли я став молодим командиром корабля, мої старші товариші казали: «Взяв корабель в пункті «а» і в цей пункт «а» його поверни." Сьогодні я беру корабель в пункті «б», Одеса. Ми всі пам’ятаємо і будемо пам’ятати чий Крим, чий Севастополь. І ми повернемось в Севастополь України. Ще раз хочу підкреслити слова великої вдячності адміралу Воронченку, який дуже багато зробив для нашого флоту і в подальшому, сподіваюся, буде допомагати нам в цій справі, тому що країни без моря не буде, а моря без флоту нам не залишуть."
Тож, бажаємо новому керівництву ВМС України 7 футів під кілем та повних вітрил у справі розвитку ВМС України для захисту України – морської держави!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *