Нам варта чытаць творы…

Сёння мы пагаворым…

Нам слід читати твори…

Сьогодні нашою спі…

Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

«
»

Російський суд засудив Пола Вілана до 16 років ув‘язнення за звинуваченнями у шпигунстві

Московський міський суд призначив покарання американцю Полу Вілану у вигляді ув‘язнення на 16 років у колонії суворого режиму.

50-річний Пол Вілан, який також є громадянином Британії, Канади та Ірландії, назвав вирок «політичним театром» і заявив про намір його оскаржувати. Він, зокрема вказав, що не розумів що відбувається в суді, адже засідання проводилось російською мовою.

Посол США в Росії Джон Саллівен, який був присутній під час судового засідання, заявив, що розчарований вироком і буде домагатись звільнення Вілана.

«Цей таємний суд було вчинено із зухвалим порушенням прав людини та міжнародних правових норм», – цитує заяву Саллівена посольство США в Росії.

Напередодні Посольство видало заяву, підкресливши бездоказовість звинувачень. Вілана «буде визнано винним після таємного судового розгляду без будь-яких доказів і світ побачить, що російська судова система насміхається з самої ідеї правосуддя», – йдеться у заяві речниці посольства.

Вілана було заарештовано в Москві в грудні 2018 року в готелі, де він відвідував весілля. Російська влада звинуватила Вілана, колишнього морського піхотинця США, у проведенні шпигунських дій. Вілан ці звинувачення відкидає.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *