Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Шістнадцяту Літню школу іконопису проведуть у липні

Іконописна школа «Радруж» УКУ запрошуємо Вас спробувати себе в іконописі як мистецтві та духовній практиці під час двотижневого інтенсивного курсу іконопису (5-19.07) та двотижневого онлайн-курсу богослов’я ікони (22.06-3.07).

Унікальна особливість цьогорічної Школи (в аудиторному форматі) у тому, що вона буде цілком присвячена вивченню та наслідуванню пам’ятки ХVІ ст. зі Старосамбірщини – ікони Богородиці Одигітрії з похвалою, яка зберігається у фондах Національного музею у Львові. Студенти матимуть рідкісну нагоду оглянути її під час екскурсії-лекції  п. Марії Гелитович.

Навчальна програма побудована за трьома рівнями складності написання ікони, тому запрошуємо і початківців і досвідчених у іконописі осіб.

Віримо, що карантин невдовзі завершиться і з нетерпінням чекаємо нашого аудиторного навчання, яке відбуватиметься у приміщенні Українського Католицького Університету за адресою вул. Хуторівка, 35а.

Реєстрація до 19 червня 18.00, 2020 року.

У випадку продовження карантинних обмежень, курс іконопису відбудеться у зазначені терміни онлайн (!) з іншою програмою практичних занять (Деталі на нашій сторінці онлайн-курсів: http://radruzh.org/onlajn-kursy-ikonopysu/).

Для онлайн навчання іконопису бажано мати базові навики художньої діяльності.

З додатковими питаннями звертайтесь:
arsacra@gmail.com
068 069 17 30

radruzh.org

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *