Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

«
»

У військовій частині на Одещині готують до освячення каплицю УГКЦ

У військовій частині «А 1325», що дислокується в Біляївському районі Одеської області, готують до освячення богослужбову каплицю Української Греко-Католицької Церкви на честь Покрови Пресвятої Богородиці, – покровительки українських воїнів, та святого Миколая, – покровителя мореплавців.

У коментарі для пресслужби Одеського екзархату, військовий капелан о. Руслан Остафій розповів, що «ідея будівництва каплиці народилася ще у 2018 році, але так як не було місця, щоб побудувати окремо церковцю то, порадившись з командиром частини, було вирішено виділити у приміщенні військової частини місце, яке можна було б облаштувати під каплицю. Тому, з благословення владики Михаїла Бубнія, екзарха Одеського УГКЦ, за підтримки Департаменту військового капеланства та за сприяння командування військової частини «А 1325», з 2019 року звершується облаштування богослужбової каплиці на честь Покрови Пресвятої Богородиці та святого Миколая Чудотворця». 

За словами капелана, ремонт здійснюється завдяки пожертвам парафіян катедрального храму святого апостола Андрія Первозванного, Одеського осередку Лицарів Колумба та зусиллям військовослужбовців. «Вже придбано хоругви, плакати молитов, чашу, престіл та ікони. Залишилося не дуже багато і незабаром ми зможемо цю капличку урочисто освятити для духовних потреб наших військовослужбовців», – розповів о. Руслан Остафій, військовий капелан.    

Через ситуацію з коронавірусом та карантинними обмеженнями, точну дату урочистого освячення каплиці для духовних потреб українських військовослужбовців священник ще не повідомляє, але надіється, що воно відбудеться в найближчий час.

Пресслужба Одеського екзархату

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *