Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

«
»

Владика Теодор Мартинюк благословив новий особовий склад ДСНС

15 червня в Управлінні ДСНС України у Тернопільській області відбулося вручення дипломів випускникам Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.

Про це повідомляє сайт Тернопільської ОДА.

Участь у заході взяв єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Теодор Мартинюк. Архиєрей благословив випускників, особовий склад ДСНС та сказав таке: "Порятунок життя пов'язаний із різними небезпеками. Працювати в надзвичайних ситуаціях вимагає чимало сил і мужності, тому кожній людині необхідна Божа підтримка та благословення. Звертайтеся завжди в молитві про Божу поміч і Він вас підтримає".

Цього дня перше спеціальне звання середнього начальницького складу лейтенант служби цивільного захисту присвоєно 6 випускникам.

Голова обласної державної адміністрації Володимир Труш наголосив, що цьогоріч свято випуску відзначається нетрадиційно через пандемію. Але воно не менш знакове для кожного випускника, його рідних. Також під час заходу офіцери Управління ДСНС України в Тернопільській області отримали чергові спеціальні звання.

www.tze.org.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *