Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

6 років, 7 мов, 300 платформ – дослідження виявило російську кампанію, здебільшого спрямовану на дискредитацію України

Майже шість років кампанія з російської дезінформації діяла приховано на 300 соцмедійних платформах з використанням семи мов, стверджують аналітики компанії Graphika.

Кампанія, яку дослідники назвали «Вторинна інфекція», включала поширення неправдивих твітів, буцімто, опублікованих американськими та європейськими посадовцями а також теорій змов стосовно коронавірусу.

Більшість неправдивого контенту стосувалось дискредитації України, зауважують дослідники. Інші теми включали зображення США та НАТО в якості агресорів, а Європи – слабкою та розділеною. Критики російського уряду виставлялись аморальними, або алкоголіками; мусульман зображували в якості агресорів, а російський уряд – в якості жертви нещирості та змов Заходу. Вибори на Заході називались несправедливими, Туреччина – агресивною державою, а світові спортивні установи та змагання – непрофесійними, несправедливими та русофобськими.

Кампанія намагалась підтримати російську владу і нападала та підривала довіру до її опонентів, заявляє дослідник Graphika Бен Німмо, зауважуючи, що достеменно невідомо, чи проводив кампанію «уряд, хтось пов‘язаний з урядом, або той, хто хотів підтримати уряд».

Німмо звернув увагу на нову тактику, що застосовувала ця кампанія – замість того, щоб поширювати пропаганду через популярні акаунти, вони створювали одноразові акаунти, які поширювали по одному повідомленню і потім зникали.

Більшість пропагандистських матеріалів кампанії не були популярними. «Як видається, їм не дуже вдавалось створити вірусний контент», – зауважує Німмо.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *