Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

«
»

Іспити з фізпідготовки склали курсанти флотського вишу.

Підготовка до державного іспиту з фізичної підготовки для бакалаврату Інституту ВМС цього року видозмінена: свої корективи внесла пандемія коронавірусу. Протягом останніх півроку курсанти займалися малими групами: по 5-8 осіб. Через обмеження так і не відкрили басейн. Втім, настрій у хлопців піднесений – вже перші результати є відмінними.
Начальник фізпідготовки Командування ВМС Тарас Юхименко: "Не зважаючи на карантинні заходи, рівень підготовки курсантів свідчить про те, що займалися самостійно, підтримували свою фізичну форму."
Відповідно до державних вимог, іспити включають: біг на сто метрів, підтягування на перекладині, біг «6 разів по сто метрів з автоматом» та біг на 3 км.
Відмінна фізична підготовка для військового моряка – є невід’ємною частиною обраної професії. Тож, не зважаючи на погодні умови чи неочікувані обмеження, курсанти систематично тренуються як під час занять, так і у вільний час. Вже за рік вони стануть магістрами – випускниками Інституту Військово-морських сил та з гордістю носитимуть офіцерські звання.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *