Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

Папа: послання розради та підтримки тим, хто працює на морі

Папа: послання розради та підтримки тим, хто працює на морі
В контексті кризи, спричиненої пандемією, Папа Франциск звернувся до моряків, рибалок та їхніх сімей для того, аби подякувати їм за нелегку й незаміниму працю та запевнити їх у духовній підтримці.

Світлана Духович – Ватикан

У своєму відеопосланні до моряків, рибалок та їхніх сімей, опублікованому в середу, 17 червня 2020 р., Папа Франциск висловлює їм вдячність за те, що в ці важкі часи, позначені стражданнями внаслідок пандемії коронавірусу, вони дбають про те, аби забезпечити людей продуктами харчування та іншими необхідними товарами, працюючи в умовах високого ризику зараження. Святіший Отець висловлює розуміння того, що останніми місяцями життя тих, хто працює на морі, дуже змінилося: окрім того, що вони змушені перебувати довгі періоди часу на борту кораблів, над ними тяжить також страх заразитися.

«Знайте, що ви не самотні і що про вас не забули», запевняє він моряків і рибалок, зазначаючи, що незважаючи на віддаль, вони присутні в його думках та молитвах. «Сьогодні я б хотів донести вам послання та молитву надії, молитву підтримки та розради проти всіх негараздів», наголосив Святіший Отець, висловлюючи також підтримку всім, хто надає їм душпастирську опіку.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *