Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

«
»

США передають Україні партію військового обладнання

США передають Україні партію військового обладнання. Про це повідомило посольство Сполучених Штатів у Києві. Вантаж, вартість якого складає понад 60 мільйонів доларів, прибув до Києва напередодні. Як йдеться у повідомленні дипломатичного представництва, незабаром українські військові отримають рації, боєприпаси та протитанкові ракети Javelin.

Минулого тижня Міністерство оборони США оголосило про план у 2020 фінансовому році додатково надати Україні допомоги обсягом 250 мільйонів доларів у рамках Ініціативи сприяння безпеці України. Ці кошти будуть спрямовані на навчання, обладнання та консультативні зусилля для посилення спроможності України ефективніше оборонятися від російської агресії.

У посольстві США підкреслювали, що американська допомога "підтверджує давні оборонні відносини між США та Україною – критично важливим партнером на передовій стратегічного протистояння з Росією". "Сполучені Штати залишаються непохитними у підтримці суверенітету і територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів", – йшлося у повідомленні, яке поширило дипломатичне представництво США.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *