Нам варта чытаць творы…

Сёння мы пагаворым…

Нам слід читати твори…

Сьогодні нашою спі…

Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

«
»

Адмірал Ігор Воронченко зустрівся з курсантами Іституту ВМС.

Основа професійних ВМС, в першу чергу, – якісно підготовлений особовий склад, переконаний командувач ВМС у 2016-2020 рр. адмірал Ігор Воронченко. Перш ніж розпочати виконувати обов’язки за новою посадою, екс-командувач завітав до місця, у якому готують майбутніх флотських офіцерів.
Адмірал Ігор Воронченко: "Курсанти – це майбутнє наших ВМС. Це – офіцерський склад, навколо якого будуть комплектуватися всі підрозділи, екіпажі кораблів, розрахунки. І від нашої підтримки буде залежати рівень якості персоналу. Завдяки тому, що ми в 2014 році зробили цю систему: ліцей, коледж, інститут – зараз ми незалежно можемо готовити потенціал для морського компонента і я впевнений, що ці здобутки, які за ці роки було досягнуто, будуть тільки примножуватися і підніматися ще на вищий рівень. Я бажаю колективу Інституту наснаги, віри в перемогу, ну і саме головне – якісно брати той комплект знань, який доводиться до нього."
У своїй промові адмірал Ігор Воронченко детально зупинився на аналізі сучасних викликів, які стоять перед військовим флотом та основних етапах Стратегії розвитку ВМС, прийняття якої свого часу зробило можливим тісну співпрацю з іноземними партнерами, та надання допомоги з їхнього боку.
Під час щирої й по-справжньому теплої зустрічі Ігор Воронченко лишив пам’ятний напис на подарованій бібліотеці Інституту книзі – виданню, яке присвячене аналізу морських озброєнь. Книжка була написана в Академії ВМС США, і є першим подібним виданням у закладі. Окрім того, бібліотечні фонди поповнилися і 10-тьма томами словника Української ділової мови.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *