Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

«
»

Державні бойові випробування ракетного комплексу «Нептун»

На випробувальному полігоні Збройних Сил України «Алібей» відбулись одні з фінальних державних випробовувань комплексу крилатих ракет наземного базування «Нептун». Головною особливістю цих випробовувань стало те, що вперше було випробувано крилату ракету з бойовим зарядом.
На цьому етапі було здійснено два бойові пуски крилатих ракет по морській мішені, встановленій на відстані близько 80 кілометрів від берега. Успішно виконавши польотне завдання обидві ракети точно влучили в ціль.
Виходячи з серії випробувань, ракетні комплекси «Нептун» вже стоять на порозі запуску серійного виробництва, що може забезпечити Україну сучасним ракетним озброєнням. Сьогодні пуски були здійснені з комплексу наземного базування, але розробники вже працюють над його удосконаленням:
Генеральний конструктор-генеральний директор ДП ДККБ "Луч" Олег Коростильов: "Ми готові до виробництва і поставки даного комплекса у війська. Ми працюємо над наступним кроком, це – зміна бази, тобто не наземної, а повітряної та корабельної бази. Для підготовки такого екіпажу патрібно 2-3 місяці."
Цю подію без перебільшення можна назвати історичною не тільки для українських Військово-морських Сил, але і для всієї обороноздатності країни. Успіх ракетного озброєння – це успіх всієї України, яка здатна не тільки застосовувати озброєння стратегічного рівня, а й виробляти його власними державними ресурсами. Тому оборонна незалежність є важливим показником на світовій арені. Далеко не кожна країна світу може бути гордою таким досягненням.
Українські ВМС стали на шлях відродження сильного, берегового ракетного озброєння, а це, в свою чергу, суттєво змінить паритетні сили в акваторії Чорного і Азовського морів.
Командувач ВМС ЗС України Олексій Неїжпапа: "Вперше в історії незалежної України ми провели ракетні пуски з бойовою частиною, вони пройшли успішно і ми перевірили бойові можливості наших крилатих ракет. Сьогодні ми маємо повноцінний ракетний комплекс берегового базування і наші плани, щодо переходу концепції, – ВМС, які чекають противника біля свої берегів, до концепції Військово-морських Сил, які будуть зустрічати противника біля його берегів,- продовжують виконуватись. Слава Україні!"

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *