Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

Глава УГКЦ зустрівся зі скульпторами іконостасу Патріаршого Собору

16 червня 2020 року, у резиденції Блаженнішого Святослава відбулася робоча зустріч щодо початкових робіт над іконостасом Патріаршого Собору.

Зокрема у зустрічі взяли участь; Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, Владика Йосиф Мілян Єпископ-помічник Київської Архиєпархії, Василь Букатюк, директор Будівельної дирекції при Патріархові УГКЦ, та автори проєкту майбутнього іконостасу на чолі з Орестом Дзиндрою.

Як було зазначено раніше, концепція оздоблення внутрішнього простору храму передбачає домінування білого кольору, що символічно відтворює неземне світло найважливішої євангельської події, якій він присвячений, – світло Воскресіння Христового.

Під час зустрічі сторони говорили про початкові роботи, які незабаром розпочнуть виконувати у Патріаршому Соборі. Так, автори проєкту іконостасу розповіли про нові напрацювання, які було зроблено впродовж минулих місяців. Значну увагу було присвячено каркасу металевих конструкцій, на яких буде змонтовано іконостас. У свою чергу, Блаженніший Святослав поділився думками щодо дальших ремонтно-оздоблювальних робіт у головному храмі УГКЦ.

Так на цю тему висловився Владика Йосиф Мілян, Голова наглядової ради будівництва Патріаршого центру УГКЦ: «Ми розпочали інтенсивну працю над спорудженням іконостасу до Патріаршого собору Воскресіння Христового у Києві. Над цим працює ціла команда митців – різьбярів по каменю та по дереву, а також іконописців, які наповнять цей іконостас святими іконами. Сьогодні анонсуємо, що ми розпочали інтенсивні та практичні роботи над спорудженням іконостасу. Це буде грандіозна праця, яка потребує залучення великих коштів. Тому, прохаю всіх долучитися до цієї доброї та благої справи. Хтось матеріально, хтось молитвою та добрим словом. За це вам дякуємо! Будемо просити Господа Бога, щоб благословив добру навіть найскромнішу вашу пожертву», – наголосив Архиєрей.

Також владика Йосиф додав, що іконостас собору споруджується лише раз і на віки. Цей Собор на лівому березі Дніпра прославлятиме Господа Бога впродовж багатьох століть, а імена усіх жертводавців будуть завжди згадуватись у молитвах духовенства.

Сьогодні перед нами стоїть не легке завдання – оздоблення Патріаршого Собору. Самотужки парафії Патріаршого Собору це буде зробити важко, тому звертаємося до усіх людей доброї волі внести свою лепту у спорудження іконостасу.

Рахунок для пожертв:

Релігійне управління екзархії Української Греко-Католицької Церкви

ПАТ "Кредобанк"

325365

UA873253650000002600502298233

Прес-служба Київської Архиєпархії

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *