Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Німеччина: он-лайн консультації як відповідь Церкви на сучасні потреби

Німеччина: он-лайн консультації як відповідь Церкви на сучасні потреби
Он-лайн консультації стають дедалі частішим явищем. Про служіння Церкви у цій галузі розповів Фрайбурґський архієпископ Штефан Бурґер, Президент Комісії з питань благодійності при Єпископській Конференції Німеччини.

о. д-р Теодосій Р. Грень, ЧСВВ – Ватикан

«Он-лайн консультації ставатимуть дедалі важливішими в майбутньому і Церква показала, що вона може бути присутньою поряд зі своїми людьми також і таким способом», – про це йдеться у звіті, який цитує Преосвященний Штефан Бурґер, архієпископ Фрайбурґа та Президент Комісії з питань благодійності при Єпископській Конференції Німеччини, взятому із сайту німецького Єпископату щодо церковної діяльності в період самоізоляції. Користуючись нагодою, ієрарх висловив щиру подяку усім тим, які доклали чимало зусиль, аби в цей нелегкий період прямувати вперед.

Слід відзначити, що багато німецьких єпископів запропонували своїм вірним можливість консультацій за допомогою інтернету, зокрема, у питаннях вагітності, виховання, подружнього і сімейного життя, боргів та різного роду залежностей. «Під час дискусій впродовж останніх кількох тижнів і місяців виринало запитання про те, чи Церква під час цієї кризи ще може адекватно та належним чином відповідати на потреби та вимоги народу. Я вважаю, що відповідь знаходимо в кількості людей, які вдались до наших послуг під час кризи, шукаючи поради», – додав архієпископ Штефан.

За його словами, німецька організація “Caritas” та Соціальна Служба Католицьких Жінок вже від 2001 року надає пренатальні он-лайн консультації, адже в такому режимі значно простіше гарантувати анонімність особи, яка звертається про пораду. Як зазначив представник Єпископської Німецької Конференції, дедалі більше жінок користуються послугами власне консультацій через інтернет.

Як підкреслив ієрарх, он-лайн консультації перебувають у постійному розвитку: сьогодні проводяться старання, аби забезпечувати кваліфіковані змішані консультації, тобто поєднувати он-лайн консультацію із консультацією “віч-на-віч”. «Католицьке консультування служить для захисту життя ненароджених дітей», – підсумував архієпископ, висловлюючи свою вдячність усім тим, які в період карантинних заходів коронавірусу сумлінно і креативно докладали свої зусилля в цій сфері.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *