Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

ПМВ спільно з Катехитичною комісією УГКЦ розпочинає проєкт щодо вишколу катехитів-мирян

Пасторально-міграційний відділ УГКЦ у співпраці з Катехитичною комісією УГКЦ ініціював проведення вишколу для катехитів-мирян, які мешкають у країнах, де немає ієрархічних структур УГКЦ і якими опікується ПМВ. Мета проєкту – покращення душпастирської праці та допомога священникам, які служать в тих країнах.

Навчання буде проводитися онлайн і дозволить мирянам здобути навики в катехитичному напрямку праці як з дітьми різного віку, так і з дорослими. Вишколи відбуватимуться відповідно до специфіки кожної громади і країни.

9 червня Пасторально-міграційний відділ провів онлайн-зустріч для священників УГКЦ, які душпастирюють у Португалії, Іспанії, Литві, Греції, ОАЕ і Україні, з керівництвом Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ. Зустріч проводилася з метою дізнатися про ситуацію з катехизацією у різних країнах, якими опікується ПМВ, і про потреби в катехитах.

Заступник голови Патріаршої катехитичної комісії, Директор Катехитично-педагогічного інституту УКУ Назар Дуда ознайомив священників і катехитів з різними видами й методами катехизи, що стали необхідними в час карантину.

Викликом нашого часу стала катехиза дітей, тому ПКК опрацювала та пропонує на своєму сайті відеоматеріали на різні теми. Активну участь у створенні відеоматеріалів беруть катехити з різних країн світу, своїм творчим служінням об’єднуючи Церкву.

Після зустрічі ПМВ виступив з ініціативою проведення вишколів для усіх охочих мирян. Вже десятки українців греко-католиків, які бажають поглибити свої знання правд віри, догм Церкви та відповідних практичних застосувань у переданні цієї інформації слухачам, зголосилися до участі в такій катехитичній формації.

Вишколи покликані не лише втримати релігійну ідентичність українців греко-католиків за кордоном, але й підтримувати культурно-національні цінності українського народу.

Набір для участі в проєкті триває. Зареєструватися можна, надіславши звернення на електронну пошту ПМВ pmv.ugcc@gmail.com

pmv.ugcc.org.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *