Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

«
»

Екіпаж патрульного катеру «Старобільськ» підтвердив готовність до виконання завдань за призначенням.

У Військово-Морських Силах тривають заходи активної навчально-бойової підготовки. Так, днями, патрульний катер «Старобільськ» виходив в море, де провів артилерійські стрільби з основного озброєння. Екіпаж вчився вражати надводні та повітряні цілі, а також виконав низку корабельних тренувань в рамках здачі експериментальної курсової задачі.
Експериментальна курсова задача – комплекс заходів, що перевіряють готовність катеру та його екіпажу до одиночного плавання та ведення бою. Вона розроблена спеціально для катерного складу та виконується екіпажем в два етапи.
Правильність та якість виконання завдань в морі контролювали представники Командування ВМС. Зокрема, одним із тренувань було виконання артилерійських стрільб з основного калібру катеру – автоматичної корабельної артилерійської системи М110. За легендою навчань, екіпаж катеру вів бій одиночного катера з кораблем умовного противника.
Під час умовного бою, катер отримав пошкодження корпусу нижче ватерлінії, що спричинило проникнення в трюм забортної води. Силами аварійної партії біло відпрацьовано елементи боротьби за живучість катера.
Окрім основних стрільб з артилерійської системи екіпажем було проведено низку навчань на самому катері. Зокрема, екіпаж відбивав умовну атаку ворожих водолазів-диверсантів, залучивши до роботи швидкісний бортовий катер задля оперативного виявлення і знешкодження умовного противника, а також відпрацював рятувальні дії людини, що зазнала лиха.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *