Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Святий Престол: расова дискримінація є абсолютно неприйнятною

Святий Престол: расова дискримінація є абсолютно неприйнятною
Під час засідання в рамках 43-ї Сесії Ради ООН з питань прав людини, Постійний Спостерігач Святого Престолу ще раз наголосив, що расова дискримінація є абсолютно неприйнятною.

о. Теодосій Р. Грень, ЧСВВ – Ватикан

«Сучасні порушення людських прав, натхнені расизмом, систематичний расизм, брутальність поліції та насильство супроти мирного протесту», – такою була тема дискусій в осідку ООН у Женеві в межах 43-ї Сесії Ради з питань прав людини, що відбулися 18 червня 2020 року. Архієпископ Іван Юрковіч, Постійний Спостерігач Святого Престолу при структурах ООН в Женеві, закликав держави «визнавати, захищати та пропагувати фундаментальні людські права кожної особи».

Ватиканський дипломат наголосив, що всі члени людства, сотворені на образ та подобу Бога, є рівними у своїй гідності, незважаючи до якої раси, нації, статі, походження, культури чи релігії вони б не належали. Процитувавши слова Папи Франциска, архієпископ Юрковіч зазначив, що не можна толерувати чи закривати очі на будь-який прояв расизму чи на яку-будь  форму соціального виключення, натомість, необхідно сприяти захистові сакральності людського життя.

Настав час покласти край пересудам, упередженням і взаємній недовірі, які лежать в основі “дискримінації, расизму та ксенофобії”. «Ніхто, – додав Постійний Спостерігач Святого Престолу, – не повинен відчувати себе ізольованим і ніхто не має права топтати гідність та права інших людей. (…) Топтати недоторканну гідність інших означає топтати свою власну».

Опираючись на твердженні Глави Католицької Церкви, висловленому під час загальної аудієнції 3 червня цього року, архієпископ Іван Юрковіч підкреслив: «Насильство є саморуйнівним та тим, що саме собі завдає шкоди. Нічого не можна отримати насильством, але через нього можна дуже багато втратити».

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *