Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

«Caritas Internationalis»: Біженці – жертви нашої несправедливої системи

«Caritas Internationalis»: Біженці – жертви нашої несправедливої системи
З нагоди Всесвітнього дня біженця «Caritas» закликає уряди гарантувати політику гідного й безпечного приймання біженців, забезпечення першочергових благ і доступ до безпечних умов життя.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

«Виклик жити з гідністю в період коронавірусу» – заклик із таким заголовком, наголошуючи на тому, що біженці є жертвами нашої несправедливої системи, оприлюднила «Caritas Internationalis» за підписом Генерального Секретаря Алоїжуса Джона з нагоди Всесвітнього дня біженця, який відзначається під егідою ООН 20 червня.

Почути волання страждаючих

В заяві зазначається, що 2019 року 33,4 мільйони людей у 145 країнах світу були змушені ступити на суворий шлях вигнання. Жертви насильства, страху та, насамперед, несправедливої системи, вони були змушені залишити свої домівки, вийшовши назустріч невідомому, поповнивши ряди сотень мільйонів біженців. «Як же в цей Всесвітній день біженця міжнародна спільнота може не чути волання цих біженців і скитальників, що страждають серед мовчання?» – запитує автор відозви, звертаючи увагу на те, що для багатьох людей вони не мають ні історії, ні обличчя, залишаючись лише числами зі статистики. «Ми нечасто переймаємося ними», – стверджує він.

Уроки пандемії

«Caritas Internationalis» нагадує про те, що COVID-19 дав нам важливий урок про необхідність глобальної солідарності для подолання будь-якої проблеми, що гнітить людство. Тож це повинно також спонукати по-новому відповісти на трагедію біженців. «Цей день, присвячений біженцям, нагадує нам про нашу роль і відповідальність за ближнього, викоріненого з власного дому, зі своєї культури, родини та свого середовища, що переживає трагічну та болючу ситуацію», –зазначає Алоїжус Джон, вказуючи на те, що до різних труднощів і проблем сьогодні додалася загроза заразитися коронавірусом.

Заклик до політичних лідерів

«Нашою головною метою, як “Caritas Internationalis”, є розвивати братерство, що виражається в піклуванні та любові до найуразливіших, до яких належать також і біженці. Закликаємо наших політичних лідерів приймати сміливі рішення для захисту біженців, особливо, тих, які в багатьох частинах світу сьогодні стають жертвами різного роду зловживань і насильства», – зазначається в заяві, що пропонує політичним лідерам наступні конкретні та сміливі кроки: гарантувати впровадження політик, що сприятимуть гідному й безпечному прийманню біженців, гарантувати біженцям першочергові блага, такі як їжа, вода й медична допомога, даючи їм змогу вести гідне життя, гарантувати біженцям і внутрішньо переміщеним особам доступ до безпечних умов життя, особливо, в цей період пандемії.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *