Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Папа додає три нові прохання до Лоретанської літанії

Папа додає три нові прохання до Лоретанської літанії
“Mater Misericordiae”, “Mater Spei” та “Solacium migrantium” – три нові виголоси, додані з доручення Святішого Отця до однієї з найулюбленіших молитов.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

До однієї з найвідоміших молитов до Пресвятої Богородиці – Лоретанської літанії, назва якої походить від Марійського санктуарію в Лорето в Італії, додано три нові виголоси.

В суботу, 20 червня 2020 р., в спомин Непорочного Серця Пречистої Діви Марії, у Ватикані оприлюднено Лист Префекта Дикастерії Божественного культу й дисципліни Святих Таїнств кардинала Роберта Сари до очільників єпископатів, у якому зазначається, що Папа Франциск вирішив розпорядитися, аби до так званої «Лоретанської» літанії до Пречистої Діви Марії були додані виголоси «Mater misericordiae» (Мати милосердя), «Mater spei» (Мати надії) et «Solacium migrantium» (Втіхо мігрантів).

В листі уточнюється, що перший з них повинен бути доданий після виголосу «Mater Ecclesiae» (Мати Церкви), другий – після «Mater divinae gratiae» (Божої благодаті), третя – після «Refugium peccatorum» (Прибіжище грішних).

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *