Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

США і Росія відновлять переговори про контроль над озброєннями – Держдеп запросив Китай приєднатись

Спецпредставник президента США Маршалл Біллінгслі (Marshall Billingslea – англ.) на початку майбутнього тижня відправиться до Австрії, де пройдуть переговори з заступником міністра закордонних справ РФ Сергієм Рябковим по «спільно схваленим темам, пов’язаним з майбутнім контролю за озброєннями».

Держдепартамент США повідомив, що Сполучені Штати також запросили до участі у переговорах Китай.

"Сполучені Штати запросили КНР приєднатись до цих переговорів, і дали зрозуміти, що всі три країни мають брати участь у переговорах щодо контролю над озброєннями із щирими намірами (in good faith – англ.)", – відзначає Державний департамент США.

Сайт Держдепартаменту повідомляє, що Біллінгслі в останні роки відіграє провідну роль у протидії з боку Сполучених Штатів Америки протизаконним фінансовим оборудкам, включно з відмиванням грошей та фінансуванням тероризму, на міжнародній арені.

Президент США Дональд Трамп неодноразово закликав Китай приєднатися до американо-російських переговорів щодо угоди, яка замінить договір СНО-3. Термін дії цього договору закінчується в лютому 2021 року.

Китай неодноразово відмовлявся прийняти пропозицію Трампа.

На сторінці у Twitter, яка, як видається, належить Біллінгслі відзначається, що "нова угода про контроль над озброєннями точно має включати Росію та Китай, та стосуватись ядерних арсеналів обох країн".

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *