Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

«
»

У “Автономній зоні” міста Сіетл, яку контролюють протестувальники, відбулась стрілянина – є загиблий

У суботу зранку стало відомо про стрілянину у вільному від поліції районі Сіетлу “Автономна зона” – щонайменше одна людина загинула, інша має критичні травми. Про це повідомила поліція міста Сіетл, яка проводить розслідування на місці подій.

Як повідомляє Newseek у суботу, приблизно о 3 ночі працівники поліції Сіетлу отримали кілька повідомлень про три — шість пострілів у районі Автономної зони.

Поліція прибула на місце подій пішки та з засобами безпеки, які використовує під час протестів – повідомляє Newsweek. На місці правоохоронці збирали гільзи від куль й інші докази.

Нагадаємо, у місті Сіетл протестувальники створили так званий вільний від поліції район Автономна Зона. Найближчий до Автономної зони відділ поліції, правоохоронці покинули 8 червня після сутичок із протестувальниками.

За даними місцевого блогу, особу яка здійснювала постріли бачив працівник охорони. Він прибув на чорному SUV і вийшов з машини з гвинтівкою після закінчення святкування Juneteenth.

Двох жертв стрілянини вивезли із місця злочину волонтери приватним автомобілем до лікарні, повідомляє Seattle Blog Сіетл блог. Одна особа загинула у лікарні.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *