Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

«
»

Випускники Військової академії (м.Одеса) поповнили офіцерський корпус Збройних Сил України.

Напередодні випуску, на останній вечірній перевірці випускникам Військової Академії (м. Одеса) було вручено лейтенантські погони. А наступного дня тепер вже офіцери вишикувались на плацу Військової академії.
Святковий настрій, урочисте шикування – за декілька хвилин оголосять наказ Міністра оборони України і кожен з курсантів отримає первинне офіцерське звання – лейтенант. Цьому омріяному для кожного випускника моменту, передували чотири роки навчання, сповненого здобуття відповідних знань, вмінь та навичок.
Начальник Військової академії (м.Одеса) Олег Гуляк: "Курс цікавий тим, що це набір 2016-2017 років (хтось навчався 4, хтось 5 років), вже йшла війна і серед курсантів більше 100 чоловік – це учасники АТО. Деякі приїжджали на вступну компанію прямо з окопів, в них не було документів, їх оформляли тут. Десятки з них нагороджені орденами «За мужність» та медалями."
Під час урочистого заходу присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять полеглих у російсько-українській війні, і поклали квіти до меморіалу випускникам Військової академії (м. Одеса) та випускникам Одеської військової школи, котрі віддали своє життя у боротьбі за Україну.
Наступного ранку на плацу Академії випускники отримали дипломи про закінчення військового вишу, серед них офіцери десантно-штурмових військ, морської піхоти, військової розвідки, сил спеціальних операцій, фахівці тилу, озброєння та фізичного виховання.
Протягом всього періоду навчання науково-педагогічний колектив Військової академії доклав усіх зусиль, аби хлопці та дівчата у повному обсязі засвоїли військову науку відповідно до обраного фаху. Молодих офіцерів привітали представники Командування ВМС України, ОК «Південь», органів влади та громадських організацій Одещини, духовенство, ветерани Збройних Сил України.
Відеозверення з привітальним словом вислав і Президент України Володимир Зеленський. Верховний Головнокомандувач Збройних Сил подякував курсантам за їх вибір – захищати Україну.
Випускники отримали військові звання та дипломи про вищу освіту. Багато з них закінчили академію з дипломами з відзнакою та із золотими медалями.
Після ритуалу прощання з Бойовим прапором Військової академії, випускники пройшли урочистим маршем по плацу своєї альма-матер. Незабаром молоді військові спеціалісти будуть призначені на первинні офіцерські посади до військових частин.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *