Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Іспанія відкрила кордони для європейських туристів

Іспанія відкрила свої кордони для європейських туристів на тлі ослаблення карантинних заходів на континенті, введених для боротьби з поширенням коронавірусу.

Іспанія, яка раніше обіймала третє місце в світі за кількістю підтверджених випадків COVID-19, опустилася на сьоме місце. За даними Університету Джонса Гопкінса, в країні зареєстровано близько 246 тисяч інфікованих.

І в той час, як в Європі ситуація повільно поліпшується, такі країни, як Бразилія, ПАР, Індія та США, повідомляють про тривожне зростання кількості нових заражень.

США посідають перше місце в світі по числу виявлених інфікованих – понад 2,2 мільйона чоловік. За ними слідують Бразилія (понад мільйон інфікованих) і Росія (більше 576 тисяч). США також лідирують за кількістю померлих від COVID-19 (більше 120 тисяч).

Шість співробітників передвиборчого штабу президента США Дональда Трампа заразилися на коронавірус. Про це було оголошено в суботу лише за кілька годин до зустрічі президента з виборцями в Тулсі, штат Оклахома, – першому подібному заході від початку пандемії.

На мітингу президент пояснив таке високе число інфікованих масштабами тестування.

«Коли ви проводите тестування у такому масштабі, ви виявите більше людей, ви виявите більше випадків. Так що я сказав своїм людям, будь-ласка сповільнить тестування», – сказав президент Трамп, додавши, що його адміністрація врятувала мільйони життів. Білий дім пізніше дав роз’яснення словами президента, підкресливши, що це був жарт.

Південна Корея в неділю повідомила про 48 нових випадків захворювання на коронавірус, половина з яких припала на Сеул. У Китаї зареєстровано 25 нових випадків, більшість з них також в столиці країни – Пекіні. Обидві країни ввели суворі заходи для стримування вірусу, але нові спалахи з’явилися після ослаблення карантинних обмежень.

Генеральний директор ВООЗ Тедрос Гебрейесус днями попередив про прискорення пандемії. «Ми знаходимося в новій і небезпечній фазі», – сказав він. Глава міжнародної організації заявив про необхідність збереження карантинних заходів для припинення поширення вірусу.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *