Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Ліки, які Трамп анонсував як антикоронавірусні, не мають жодного ефекту щодо COVID-19 – Національний інститут здоров’я США

Гідроксихлорохін, ліки проти малярії, які Дональд Трамп у березні анонсував як допоміжні від коронавірусу, не мають жодного ефекту на вірус. Про це повідомили у Національному інституті здоров’я. Також урядова дослідницька організація заявила, що припиняє клінічне дослідження медикаменту.

У п’ятницю, Комітет з моніторингу дати та безпеки (DSMB) визначив, що гідроксихлорохін не становить жодного ризику для пацієнтів, однак малоймовірно має будь-які лікувальні властивості щодо коронавірусу.

Клінічне дослідження медикаменту, у якому брали участь 470 науковців, розпочалось у квітні у місті Нешвіль в Медичному центрі університету Вандербілт.

В інституті пояснили чому на антималярійний медикамент покладали надії у лікуванні Ковід-19.

"Гідроксихлорохін використовується для лікування малярії та ревматоїдних станів, таких як артрит". У різних дослідженнях препарат виявляв противірусну активність, здатність змінювати активність імунної системи, що призводить до гіпотези, що він також може бути корисним при лікуванні COVID -19" – зазначили в Національному Інституті Здоров’я

Нагадаємо, у березні Дональд Трамп на своєму брифінгу у Білому домі анонсував експериментальне лікування коронавірусу антималярійним препаратом гідроксихлорохін.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *