Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Сьогодні о 19:30 «Живе телебачення» запрошує вдруге приєднатись до молитовного читання Святого Письма

Сьогодні, 22 червня, о 19:30 на каналах Живого телебачення у YouTube та Facebook вдруге транслюватиметься «Lectio divina онлайн». Священником, який коментуватиме уривок із Одкровення 1, 4-8, буде о. Олег Панчиняк. Як і минулого тижня, до молитовного читання Біблії зможе приєднатися кожний охочий.

Триватиме онлайн-трансляція близько 40 хв.

Відбувається «Lectio divina онлайн» таким чином: священник у студії «Живого телебачення» провадить молитовне читання Слова Божого, а всі охочі беруть у ньому участь через платформу ZOOM. Читання Святого Письма також транслюється у прямому ефірі на каналі «Живого ТБ» в мережі YouTube або сторінці «Живого ТБ» у Facebook.

Користувачі ZOOM, які приєднаються до молитви через цю платформу, матимуть змогу висловити власні слова молитви та взяти безпосередню участь у роздумах над текстами Святого Письма. Приєднуйтеся до молитви Словом Божим!

Як взяти участь у молитовному читанні Святого Письма?

Усіх охочих брати участь у програмах «Lectio divina онлайн» просимо надіслати повідомлення на електронну пошту «Живого телебачення» (tv.ugcc@gmail.com) із темою «Lectio divina онлайн» та повідомленням про бажання взяти участь у молитовному читанні Святого Письма.

Пригадуємо, що стартував проєкт «Lectio divina онлайн» минулого понеділка, 15 червня. Читання Біблії розпочалося із перших віршів Книги Одкровення. Провадив читання о. Віталій Храбатин.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *