Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

«
»

У центрі Мальтійської Служби Допомоги Івано-Франківська приготували для потребуючих понад десять тон продуктів

20 червня, у логістичному центрі Мальтійської Служби Допомоги, що в Драгомирчанах на Івано-Франківщині, мальтійські волонтери пакували продуктову допомогу для понад шестисот потребуючих Івано-Франківська та Івано-Франківської області.

На цьому заході побував й Івано-Франківський митрополит Володимир Війтишин. Він уділив своє архиєрейське благословення на продовження акції «Допомога найбільш вразливим в часі карантину».

Уже цього тижня  мальтійські волонтери розпочнуть доставляти продуктові набори для понад шестисот потребуючих міста та області. Загальна вартість продуктів – більш як чотириста тисяч гривень, загальна вага – понад десять тон. Попереду величезна логістична праця Мальтійських волонтерів із сортування, пакування, розвезення, передачі та документування цієї допомоги.

Мальтійська служба допомоги майже тридцять років опікується тими, для кого залишатися вдома є не тимчасовим явищем, а способом життя. Ці люди ізольовані через вік, хвороби, прикутість до ліжка. Перед Великоднем, завдяки благодійній організації Тепле Місто та щедрим жертводавцям мальтійці підготували та доставили для потребуючих Івано-Франківщини двісті шістдесят великодніх кошиків. Усі дари освятив отець Андрій Заліський – капелан МСД Івано-Франківська.

Благодійна організація Мальтійська служба допомоги реалізовує ініціативу «Допомога найбільш вразливим в часі карантину» за підтримки численних жертводавців з України та з-за кордону, благодійної організації Тепле Місто / Teple Misto та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *