Нам варта чытаць творы…

Сёння мы пагаворым…

Нам слід читати твори…

Сьогодні нашою спі…

Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

«
»

Відділ рекрутингу Одеського обласного ТЦК та СП продовжує роботу.

Їхнє завдання – допомогти людині, котра бажає пов’язати своє життя зі ЗС України, віднайти місце служби, враховуючи бажання та орієнтуючись на її спроможності. Відділ рекрутингу та комплектування Одеського обласного ТЦК та СП докладає максимум зусиль для якісної й дієвої комплектації військових частин й підрозділів ОК «Південь».
Потенційним кандидатам до лав ЗС України тут завжди раді. Відділ рекрутингу та комплектування Одеського обласного ТЦК та СП нещодавно отримав нове приміщення, тож працювати стало і зручніше, і дієвіше.
Відділ працює за кількома напрямками: відбір на військову службу за контрактом професійного складу, а також професійне орієнтування молоді щодо вступу до ВВНЗ та військових навчальних підрозділів ЗС України
Запорука їх успішної діяльності – відмінно налагоджена співпраця.
Представники військових частин й підрозділів, підпорядкованих ОК «Південь», з певною періодичністю працюють безпосередньо у відділі.
Окрім того, відділ співпрацює і з ВВНЗ та провадить профорієнтаційну роботу у середніх та професійних закладах освіти, – і це дає позитивні результати, у чому ми і пересвідчилися якраз на момент зйомки.
Ця дівчина приїхала з Подільська. Марія бажає стати військовим фінансистом, опанувавши відповідний фах у Військовому інституті Київського національного університету ім. Т. Шевченка. До центру завітала для отримання додаткової інформації.
Захист своєї Батьківщини, а отже і своєї родини, особливо під час російсько-української війни, чи цивільна робота у військових частинах і підрозділах – відповідальна і почесна справа. Якщо Ви бажаєте їй присвятити свій подальший життєвий шлях, звертайтеся до Одеського обласного ТЦК та СП: вул. Пироговська,6 або безпосередньо до відділу рекрутингу та комплектування вул. Заньковецької , 7/9.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *