Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

«
»

Військові капелани благословили випускників Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного

20 червня відбувся урочиста церемонія випуску молодих лейтенантів з Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

З цієї нагоди у випускних урочистостях взяв участь  єпископ Курії Верховного Архиєпископа УГКЦ Степан Сус. Владика Степан у своєму зверненні до курсантів пригадав молодим офіцерам, що в їхньому житті завжди будуть як святкові, так і рутинні дні. І перші, і другі завжди варто проводити, пам’ятаючи про вічні цінності та про Бога.

В урочистих заходах також взяли участь Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов, голова ОДА Максим Козицький, міський голова Львова Андрій Садовий, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, головнокомандувач Збройних сил України генерал-полковник Руслан Хомчак і генерал-лейтенант начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павло Ткачук.

Після архиєрейського благословення захисників України синкел у справах капеланства о. Андрій Хомишин, настоятель гарнізонного храму Святих апостолів Петра і Павла о. Тарас Михальчук, о. Юрій Балух, о. Тарас Свищ та о. Михайло Білецький – капелани Національної академії сухопутних військ окропили військових освяченою водою. Від імені всієї капеланської спільноти гарнізонного храму Святих апостолів Петра і Павла молодим офіцерам побажали мужності, витривалості та справжньої радості від служіння на захисті українського народу та його держави.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://kapelanstvo.info

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *