Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Завершальні моменти приватного візиту Венедикта XVI до Реґенсбурга

Завершальні моменти приватного візиту Венедикта XVI до Реґенсбурга
У понеділок вранці завершується приватний візит вислуженого Папи до Реґенсбурга, здійснений з метою відвідати хворого брата.

VATICAN NEWS

Папа-емерит Венедикт XVI повертається до Ватикану в понеділок, 22 червня 2020 року. Нагадаємо, що в четвер, 18 червня, він прибув до Реґенсбурга, щоб відвідати важкохворого брата Ґеорґа.

В неділю, 21 червня, останній день свого перебування у Баварії, вислужений Папа, який зупинився у місцевій семінарії, відвідував брата в його помешканні, натомість, напередодні мав змогу відвідати деякі родинні місця, в яких востаннє побував 2006 року під час останнього офіційного візиту на батьківщину.

Йдеться, зокрема, про молитву на могилі батьків і сестри та його дім у Пентлінґу, передмісті Реґенсбурґа, де він мешкав під час викладацької діяльності від 1969 по 1977 рік, коли святий Павло VI призначив його Мюнхенським і Фрайзінґським архиєпископом. Сьогодні в цьому будинкові розташований осідок Інституту Венедикта XVI, що зберігає його богословську спадщину.

Серед проведених зустрічей – зустріч з Апостольським Нунцієм в Німеччині Ніколою Етеровічем, який під час понтифікату Венедикта XVI був Генеральним Секретарем Синоду Єпископів.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *