Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Ще три львівські лікарні прийматимуть пацієнтів із підозрою на COVID-19.

Три міські лікарні Львова поповнили список госпітальних баз, які прийматимуть пацієнтів із підозрою на коронавірусну інфекцію. Це лікарня швидкої медичної допомоги, 4-та та 5-та міські клінічні лікарні. Про це повідомила Галина Слічна, заступниця міського голови Львова та керівниця міського штабу з протидії коронавірусу.

Новий перелік госпітальних баз затвердили вчора на засіданні обласної комісії з питань ТЕБ і НС. Зараз до нього входять 26 медичних закладів Львова й області. Серед львівських міських медичних закладів досі у списку госпітальних були 8-ма і 1-ша лікарні. Як розповіла Слічна, у 8-й лікарні нині перебуває 85 пацієнтів, 6 з них – у реанімації, за минулу добу потрапило до лікарні 13 пацієнтів. У 1-й лікарні – 70 пацієнтів, троє осіб у реанімації, за добу госпіталізували також 13 людей.

За інформацією ЛОДА, протягом попередньої доби загалом в області було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 87 осіб. Скеровано на самоізоляцію 139 осіб. У стаціонарах перебуває 806 хворих. Окрім пацієнтів згаданих восьмої та першої міських лікарень, 192 хворих – у Львівській обласній інфекційній лікарні, 140 – у Центрі легеневого здоров’я, 150 – у госпіталі ветеранів війни та репресованих, 59 – у Стрийській міській лікарні, 48 – у Кам’янка-Бузькій лікарні, 19 – у Стебницькій міській лікарні, 26 осіб – у Сокальській ЦРЛ, 16 – у Рудківській лікарні та одна особа – в ОХМАТДИТі. З них 62 людини – у відділеннях реанімації, 17 – на апаратах штучної вентиляції легень.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *