Нам варта чытаць творы…

Сёння мы пагаворым…

Нам слід читати твори…

Сьогодні нашою спі…

Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

«
»

У режимі онлайн відбулася проща молодіжних спільнот до Старуні – родинного села бл. свщм. Симеона Лукача

20-21 червня, в Старуні – рідному селі блаженного священномученика Симеона Лукача, на Богородчанщині, відбулася проща молодіжних спільнот Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ. Оскільки зараз все ще діють карантинні обмеження, зустріч відбувалася в режимі онлайн.

Розпочалося паломництво з нічних чувань у суботу, 20 червня. Їх очолив о. Василь Баглей із Тернопільсько-Зборівської архиєпархії. На початку присутні в храмі та всі, хто єднався через онлайн-трансляцію, помолитися Вечірню. Опісля о. Василь Баглей виголосив науку, в якій роздумував над темою «Як християнину досягти успіху».

Після науки отець-парох Ярослав Середюк та о. Василь Баглей прочитали молитви на оздоровлення і благословили прочан мощами блаженного Симеона Лукача. Відтак усі помолилися Молебень до блаженного та вервицю до Пресвятої Богородиці. Завершився вечір Божественною Літургією.

Кульмінаційним моментом прощі стала Архиєрейська Божественна Літургія, яку в неділю, 21 червня, очолив єпископ Курії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства Степан Сус. Участь у спільній молитві взяли також запрошенні отці, зокрема, синкел у справах монашества Івано-Франківської архиєпархії, о. Йосафат Бойко, голова Комісії у справах молоді Івано-Франківської архиєпархії, о. Михайло Віхоть, в.о. ректора академії Івана Золотоустого, о. Василь Гоголь, віце-ректор Івано-Франківської духовної семінарії, о. Андрій Чорненко, референт Пасторально-міграційного відділу УГКЦ,  о. Віталій Храбатин та прессекретар Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ о. Володимир Лукашевський.

Звертаючись до вірних під час проповіді, владика закликав кожного не боятися свідчити свою християнську віру серед людей, яких зустрічаємо. «Покликання кожного з нас є свідчити Бога у нашому житті. Ми називаємо себе християнами, бо це є зміст нашого життя. Бути християнином означає щодня, двадцять чотири години на добу, жити християнським життям. Це означає, що наша поведінка, наші слова та думки мають бути християнськими», – наголосив владика Степан.

На завершення Літургії о. Ярослав подякував владиці Степану за візит, молитву і благословення. На знак вдячності та добру пам’ять про Старуню, отець-парох подарував владиці ікону блаженного Симеона.

Окрім того о. Ярослав розповів, що у селі вже тривають роботи по зведенні Хресної Дороги та просив владику Степана благословити цей добрий намір.

Завершилася проща молодіжних спільнот Івано-Франківської архиєпархії молитвою за всіх медичних працівників, за батьків та за Україну. Перебуваючи в Старуні, владика Степан Сус також відвідав музей блаженного Симеона Лукача.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *