Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

УКУ запрошує на вебінар «Рецепція Замойської реформи в літургійному житті Перемишльської унійної єпархії (1720-1746 рр.)»

23 червня відбудеться вебінар-5 програми «Київське християнство». Зустріч організована спільно з кафедрою літургійних наук УКУ.

З темою «Рецепція Замойської реформи в літургійному житті Перемишльської унійної єпархії (1720-1746 рр.)» виступить о. д-р. Олег Чупа з Дрогобицької духовної семінарії. Початок о 16 годині.

У період єпископського служіння Єроніма Устрицького (1715-1746 рр.) в Перемишльській єпархії відбувалась поступова рецепція постанов Замойського синоду 1720 р., частина яких стосувалась літургійного життя. У доповіді, представленій для наукового семінару, на підставі вивчення книг духовного суду, візитаційних актів і богослужбових книг буде окреслено особливості звершення Божественної Літургії і богослужень Часослова в окремих парафіях єпархії. Як вдалося з’ясувати, незважаючи на літургійну реформу, богослужбове життя парафій Перемишльської єпархії у цей період ще не зазнало суттєвих змін.

https://www.facebook.com/events/201696954250453/

Щоб отримати лінк зум для долучення до трансляції, потрібно зареєструватися

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://theological.ucu.edu.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *