Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Архиєпископ Палья: пандемія спонукає переосмислити систему охорони здоров’я

Архиєпископ Палья: пандемія спонукає переосмислити систему охорони здоров’я
Під час обговорення документа «Пандемія і всесвітнє братерство», опублікованого Папською Академією «За життя», архиєпископ Вінченцо Палья наголосив на необхідності забезпечити всім доступ до профілактики та лікування захворювань.

Davide Dionisi / Світлана Духович – Ватикан

У вівторок, 23 червня 2020 р., відбулася віртуальна зустріч, присвячена обговоренню документа «Пандемія і всесвітнє братерство», який Папська Академії «За життя» опублікувала 30 березня цього року. У зустрічі взяли участь очільники цієї Академії, представники Дикастерії служіння цілісному людському розвиткові, а також представники Ради Єпископів Латинської Америки й Карибського регіону (CELAM). 

Ключові теми документа

Під час зустрічі Президент Папської Академії «За життя» архиєпископ Вінченцо Палья зазначив, що документ «Пандемія і всесвітнє братерство» вказує на необхідність вирішення двох ключових питань, перше з яких стосується загального доступу до можливостей профілактики, діагностики та лікування захворювань. Розподіл вакцини проти Covid-19, над розробкою якої працюють науковці, покаже, наскільки реально забезпечити такий доступ. Друге питання, що розглядається в документі, – це відповідальність наукових досліджень. Тут йдеться про рівновагу між дотриманням моральних принципів та свободою отримання економічного прибутку. 

Заплановані документи

Президент Папської Академії «За життя» також розповів, що незабаром Академія опублікує ще деякі документи, присвячені темі охорони здоров’я. Перший документ матиме назву «Людська спільнота в епоху пандемії: роздуми про відродження життя»; а другий буде присвячений літнім людям, які й надалі найбільше страждають від Covid-19. «Ми усвідомлюємо наскільки актуальними є слова Папи Франциска про те, що ми не лише живемо в епоху перемін, а є свідками епохальної переміни, – зазначив архиєпископ Вінченцо Палья. – Без сумніву, потрібно переосмислити весь горизонт охорони здоров’я як на регіональному, так і на міжнародному рівні». 

Представники Ради Єпископів Латинської Америки й Карибського регіону (CELAM) вказали на соціальні проблеми, які пандемія спричинила в латиноамериканських країнах, та наголосили на необхідності підтримки як з боку Церкви, так і з боку урядів. 

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *