Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Греко-католики Дарницького району передали допомогу потерпілим людям від вибуху будинку на Позняках

За підтримки збірки «Андріїв гріш», що діє під патронатом Блаженнішого Святослава та за сприяння Благодійного Фонду «Карітас-Київ», вірні громади святих мучеників Бориса і Гліба УГКЦ у Дарницькому районі Києва, передали допомогу потерпілим людям від вибуху будинку на Позняках.

«Наша парафія із сумом та співчуттям отримала звістку про людей, які постраждали від вибуху в житловому будинку на Позняках. У Дарницькому районі нам дорога доля кожної людини. Тому одразу соціальна команда нашої громади прибула на вулицю Соломії Крушельницької, 1/5, де саме сталася трагедія. Ми поспілкувалися з людьми, які в одну мить втратили житло та майно, а також з органами влади. Щоб ефективніше надати допомогу записали потреби мешканців будинку та почали забезпечувати їх усім необхідним. У такий спосіб за сформованими списками на місце трагедії та у гуртожиток де тимчасово мешкають потерпілі ми передали закуплені продукти, лікарства, засоби гігієни, та побутові приладдя», – повідомляють у фейсбук-сторінці парафії.

Від імені волонтерів та потерпілих від вибуху парафія висловила подяку усім хто підтримав благодійну акцію. «Дякуємо за підтримку Отцю і Главі УГКЦ Блаженнішому Патріарху Святославу та Владиці Йосифу Міляну Єпископу-помічнику Київської Архиєпархії. Дякуємо Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації, Благодійному фонду Карітас Київ та синкелу Соціальногого служіння Протоієрею о. Роману Сиротичу за постійну співпрацю та матеріальну допомогу у творенні добрих справ. А також дякуємо ПАТ «Оболонь», в особі Пана Сергія Блощаневича за надану мінеральну воду. Особливо дякуємо нашій соціальній команді».

Місцевий священник УГКЦ о. Андрій Боднарук прокоментував це так: «В житті бувають такі моменти, коли не можемо скласти руки, мовчки спостерігати і надіятись, що хтось за нас все зробить. Трагедія завжди залишається трагедією, завдає ударів, відкриває рани та додає болю. Однак, і на біль знайдеться лікарство! Лиш би було бажання шукати! Цим лікарством можемо бути ми, наше слухання, бачення, та реагування! Тому дякую соціальній команді нашої парафії, що швидко змобілізувалися та понесли руку допомоги людям потерпілим від вибуху будинку на Позняках!»

Прес-служба Київської архиєпархії

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *