Нам варта чытаць творы…

Сёння мы пагаворым…

Нам слід читати твори…

Сьогодні нашою спі…

Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

«
»

Нагадуємо: особам, які прибувають з ТОТ України, необхідно пройти самоізоляцію

Рекомендуємо під час планування поїздок з тимчасово окупованих територій України, завчасно встановити додаток «Дій вдома» на свої електронні пристрої.

Звертаємо Вашу увагу, що постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 р. № 480 внесено зміни у «Порядок в’їзду осіб, переміщення товарів на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях і виїзду осіб, переміщення товарів з таких територій», а також у «Порядок в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї». Згідно із зазначеними змінами, уповноважені службові особи Держприкордонслужби відмовляють у пропуску під час виїзду з тимчасово окупованих територій особі, яка не надала згоду на самоізоляцію з використанням єдиного електронного сервісу “Дій вдома”.

Наголошуємо, що в місцевості контрольні пункти в’їзду-виїзду, які розташовані на лінії розмежування, де з об’єктивних причин нестійко працює, або взагалі не працює мобільний зв’язок. Слабкий зв'язок, або відсутність доступу до мережі спричиняють певні складнощі з встановленням додатку «Дій вдома» безпосередньо у КПВВ.

Завчасно встановлений додаток зекономить Ваш час при проходженні контрольних процедур у КПВВ та мінімізує можливість відмови Вам у перетині лінії розмежування з причини неможливості встановлення вказаного додатку.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *