Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

Папа травмованому паралімпійцеві: Дякую за повернення сили тим, які її втратили

Папа травмованому паралімпійцеві: Дякую за повернення сили тим, які її втратили
Італійський спортивний оглядач «La Gazzetta dello Sport» оприлюднив листа Папи Франциска на адресу паралімпійського чемпіона, який бореться за життя після важкого ДТП.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

«Дорогий Алессандро, Ваша історія є прикладом того, як можна зуміти наново вирушити в дорогу після несподіваної зупинки», – читаємо в короткому листі, який Папа Франциск надіслав італійському паралімпійському чемпіонові з велоспорту Алексу Дзанарді, який минулого тижня був збитий вантажівкою і тепер у важкому стані перебуває в лікарні в Сієні. Історія цього колишнього пілота «Формули 1», який втратив обидві ноги після жахливої аварії 2001 року, є свідченням мужності все розпочати наново. Через 15 років він став чемпіоном Паралімпійських Ігор 2016 в Бразилії.

04/06/2020

Кардинал Равазі про благодійний аукціон на потреби медперсоналу

«Через спорт Ви навчили проживати життя як герой, зробивши з інвалідності урок людяності. Дякую за те, що Ви додавали сил тим, які їх втратили. В цей болючий момент я близький з Вами, молюся за Вас і за Вашу родину. Нехай Господь Вас благословить, а Богородиця оберігає», – написав Святіший Отець в листі, оприлюдненому італійським спортивним часописом «La Gazzetta dello Sport».

Слід зауважити, що ДТП минулої п’ятниці трапилося під час благодійного заїзду. Алекс Дзанарді також приєднався до благодійної ініціативи «We run together», підтриманої Папою Франциском з метою збору коштів для лікарень анти-Covid-19 в італійських Брешії та Берґамо. Він надав для благодійного аукціону своє трико, в якому здобув золоту паралімпійську медаль в Ріо-де Жанейро.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *