Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

«
»

Попри карантин, в УКУ буде випускний – з гостями й концертом.

Український католицький університет у Львові в суботу, 27 червня, організовує онлайн-випускний для студентів. До його перегляду запрошує доєднатися всіх охочих. Університет вивчив американські та європейські практики проведення випускних в обставин пандемії короанвірусу і також влаштовує урочистості в новому форматі.

Фото: ucu.edu.ua

Онлайн-трансляція випускного відбуватиметься на YouTube каналі УКУ о 18:30 і на офіційній Facebook сторінці університету, а раніше, о 12:00, транслюватимуть святкову Літургію з Церкви Святої Софії-Премудрості Божої.

Під час урочистої частини до випускників звернуться з промовами Президент УКУ владика Борис Ґудзяк, отець-ректор Богдан Прах і почесний промовець 2020 – український поет і прозаїк Сергій Жадан. Також випускників привітають відомі люди з України й інших країн: Адріан Сливоцький, Едвард Лукас, Шон Патрік Лаветт, Оксана Забужко, Мирослав Маринович, Ярослав Грицак, Марічка Бурмака, Тарас Тополя, гурт “Піккардійська терція” та багато інших. Слово матимуть і випускники попередніх років, батьки цьогорічних випускників, а також студент-Салютатор і студент-Веледиктор 2020, яких університет обирає щороку за підсумком конкурсу. Опісля випускники матимуть закриті zoom-зустрічі по факультетах.

Церемонія вручення дипломів випускникам університету з використанням роботів у Японії. Фото: apnews.com.ua

“Давайте відверто – “онлайн випускний” звучить трохи дивно. Але чи не дивним став світ в останні місяці? І навіть у дуже дивних ситуаціях, коли ми поряд з людьми яких поважаємо, цінуємо і які нас надихають може бути багато позитивної енергії і настрою. В УКУ є дуже важливе слово – спільнота – і ми хочемо відчути в цей день випускних урочистостей нашу спільноту. Навіть, якщо фізично ми будемо на відстані, емоційно ми будемо усі разом”, – розповіла Софія Опацька, проректорка УКУ з науково-педагогічної роботи. 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *