Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Тренувальна місія UNIFIER продовжує співпрацю з Військовою академією (м Одеса).

Понад 18 тисяч військовослужбовців та представників силових відомств України з 2015 року за допомогою канадських інструкторів тренувальної місії UNIFIER оволоділи новими практичними навичками. Окрім центрів підготовки, наші канадські партнери велику увагу приділяють і співпраці з вищими військовими навчальними закладами. Днями представники 9 ротації відвідали Військову академію в м. Одеса.
Військову академію і представників операції UNIFIER кілька років тому поєднала тісна співпраця. Канадські інструктори надають методичні рекомендації, проводять практичні заняття з курсантами і викладачами вишу. Цього року заплановані заходи довелося корегувати.
Командир тренувальної місії UNIFIER в Україні Раян Стімпсон розповів: "9 ротація місії UNIFIER у кількості 60-ти військовослужбовців прибула до України у квітні цього року і працюватиме до жовтня. Початок нашої роботи був дещо сповільнений у зв’язку з карантинними обмеженнями. Пандемія нас не зупинить, ми посилено працюємо над реалізацією нашої головної мети – розбудовою спроможностей для силових структур України та її Збройних Сил."
Під час візиту сторони планують погодити питання підготовки матеріально-технічної бази, методичного фонду нових курсів та остаточно погодити їх навчальні програми.
Водночас, представники тренувальної місії подякували за можливість ознайомитися з безцінним досвідом, який ЗС України отримали протягом російсько-української війни.
Командир тренувальної місії UNIFIER в Україні Раян Стімпсон: "Ми вдячні вам, оскільки нас дуже цікавить як ЗС України, силові структури борються з агресією, як проводять операції в зоні ООС, адже у вас дуже багато бойового досвіду і ми хочемо вивчити ці бойові уроки, і нас дуже цікавлять багато тем в рамках гібридної війни."
Також сторони обговорили методичне підґрунтя кількох навчальних курсів, розробку яких було здійснено професорсько-викладацьким складом Військової академії та передано на узгодження з канадською стороною.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *