Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Морський напрямок операції ORBITAL розширюється.

В Одесі пройшла зустріч командувача Військово-Морських сил контр-адмірала Олексія Неїжпапи та керівника військово-тренувальної місії ORBITAL в Україні полковника Майка Веймута, який цього року завершує свою каденцію. Пандемія коронавірусу змусила протягом останніх місяців змінювати заплановані спільні заходи, втім, основної мети місії досягнуто: від тренувальних курсів з протимінної підготовки, надання медичної допомоги пораненим, бойових навичок піхоти та логістичного забезпечення, операція ORBITAL виросла до програми лідерства та підготовки інструкторів, які вже готові тренувати морських піхотинців на відповідному рівні, максимально наближеному до стандартів НАТО.
Серед напрямків двосторонньої співпраці – продовження надання консультативно-дорадчої допомоги в рамках роботи Багатонаціонального об’єднаного координаційного комітету з питань військового співробітництва та оборонного реформування, розширення спектру підготовки офіцерів штабної ланки за стандартами НАТО, продовження практики залучення британських інструкторів до підготовки українських підрозділів та навчання професійних інструкторів з числа українських військовослужбовців в рамках операції ORBITAL.
Під час зустрічі керівник місії Майк Веймут в першу чергу привітав командувача ВМС України Олексія Неїжпапу з призначенням на посаду та висловив готовність продовжувати результативну співпрацю.
Пандемія COVID – 19 внесла корективи в роботу місії: деякі заходи були обмеженні у виконанні, або, за можливості, здійснювались дистанційно.
Вже за місяць військово-тренувальна місія ORBITAL продовжить свою роботи у новому складі.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *