Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

«
»

Зважаючи на російську агресію, виведення військ США з Німеччини має координуватись з НАТО – міністр оборони Німеччини

Виведення американських військ з Німеччини має координуватися з НАТО, заявила очільниця німецького оборонного відомства Аннегрет Крамп-Карренбауер.

Під час конференції, проведеної американським аналітичним центром Атлантична Рада, міністерка додала, що Росія лишається загрозою для багатьох європейських країн, і НАТО публічно має показати згуртованість.

“Зі зростанням російської агресії будь-які плани змінити кількість американських військових в Європі повинні координуватись із іншими членами НАТО”, – заявила пані Крамп-Карренбауер.

"НАТО – це не торговельна організація. Безпека – це не товар”, – додала вона.

За її словами, рішення скоротити кількість американських військ у Німеччині є питанням, що стосується всього Північноатлантичного Альянсу, не лише Вашингтона та Берліна.

“Після нелегальної анексії Криму, після того, що трапилось на сході України, ми всі у НАТО відчули, наскільки чіткою та нагальною є загроза Росії”, – заявила міністр оборони Німеччини. – Росія є важливим партнером, важливим сусідом, люди в Росії чудові, але ми бачимо агресивну, рішучу політику російського керівництва”.

“Ми бачимо бажання закріпити за собою колишні історичні сфери впливу. Росія це зробила у східній України, у Криму. Росія не має поваги до права на самовизначення інших країн”, – додала пані Крамп-Карренбауер.

“Країни НАТО насправді є дуже вірними партнерами. Це важливо, щоб було видно, що партнери Альянсу лишаються об’єднаними”, – наголосила вона.

Напередодні стало відомо, що уряд США вирішив вивести 10 тисяч своїх військових з Німеччини. Деякі з них повернуться у США, інших передислокують у тихоокеанський регіон та в країни східної Європи.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *